Офіційний сайт Нехворощанської громади

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ! Адміністрація філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, на території нашої громади припинятиметься електропостачання

Адміністрація філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, на території нашої громади припинятиметься електропостачання за таким графіком:

14:59:30 23.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

14 квітня (у середу) голова СТГ Віктор Олександрович ДУБОВИЧ проводитиме у селах нашої громади (в адмінбудинках - приміщеннях колишніх сільських рад) ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН за таким графіком: Шедієве - о 9.00 год. Лівенське - о 10.00 год. Маячка - об 11.00 год.

15:26:01 13.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Керівник танцювального гуртка, що діє при Нехворощанському Будинку культури, звертається до нехворощан з проханням допомогти облаштувати дзеркальну стінку для проведення репетицій. Для цього треба вісім дзеркал зі старих трюмо чи туалетних столиків (таких, як на фото), які в багатьох можуть бути вже не задіяні в хатньому інтер’єрі. Прохання подарувати такі дзеркала для нашого закладу культури. Їх розмір повинен бути в межах 50х150 см. З пропозиціями прохання звертатися до директора Будинку культури Ірини Володимирівни Дяченко за тел. 095-748-89-29. Будемо усім вдячні!

23:58:38 12.04.2021