Меморандум про співпрацю

Дата: 23.02.2018 01:22

Фото без опису

5 лютого підписали Меморандум з питань соціально-економічного співробітництва між Нехворощанською сільською радою та одним з лідерів аграрного бізнесу ТОВ АФ "Добробут", що входить в агропромхолдинг "Астарта-Київ", який, в свою чергу, вже кілька років є найбільшим виробником цукру в Україні. Документ передбачає співпрацю між підприємством, яке орендує на нашій території 1200 га. ріллі, та громадою в розвитку освіти, медицини, благоустрою, культури та спорту. Головний фахівець з соціальної роботи ТОВ АФ "Добробут" Наталія Іванівна Левонтівцева розповіла про напрями роботи товариства в питаннях соціального партнерства з громадами, почула наші проблеми, завірила, що підприємство не стоятиме осторонь у їх вирішенні.