Проводи Зими

Дата: 03.03.2018 12:51

Провести зиму, зустріти весну зібралися люди 24 лютого в Нехворощі. Не дивлячись на морозну і вітряну погоду глядачі, серед яких було чимало і гостей з інших сіл громади і навіть з Драбинівки, Крутої Балки, Малої Нехворощі, Коновалівки, отримали масу задоволення і приємних вражень. Були на святі і Зима з Весною, і Дід Мороз, і три весняні місяці, і Козаки. На початку дійства до всіх присутніх з вітальним словом звернувся сільський голова Юрій Мовчан. Учасники художньої самодіяльності Нехворощанського сільського будинку культури дарували глядачам свої веселі пісні та танці. Приємною несподіванкою для нехворощан стала поява на головній сцені громади жіночого вокального ансамблю з Андріївки під керівництвом Людмили Шашкової. З величезним запалом, енергією та гумором Андріївчани просто не дозволили глядачам спокійно спостерігати за своїм виступом. Присутні і аплодували і танцювали в такт з піснями цих веселих дівчат. Вітаємо цей чудовий колектив з прем"єрою в Нехворощі, бажаємо творчих злетів і гарного глядача.
Велика подяка керівникам сільських будинків культури Світлані Бабенко та Світлані Житник за особисту участь у святі, та що змогли в таких не весняних погодних умовах провести свято.