Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.

Дата: 25.06.2020 11:22

Фото без опису

Презентуємо покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.

Усього шість простих кроків:

Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Далі – підготуйте необхідний пакет документів:

?заява на отримання допомоги в довільній формі;

?копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

?довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;

?відомості до Додатку 2 Порядку.

Оригінали документів подайте до центру зайнятості. Як це можна зробити? В один із зручних для вас способів – або поштою, або ж через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.

Упродовж трьох робочих днів центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші спеціалісти повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

Рішення щодо надання допомоги приймає обласний центр зайнятості  Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Нагадуємо: допомога по частковому безробіттю не оподатковується.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Кваліфіковану консультацію ви можете отримати в Новосанжарській  районній філії Полтавського обласного обласного центру зайнятості за телефоном (05344) 3-15-46.