Проєкт підтримки громад скриньками здоров’я.

Дата: 25.06.2020 16:11

Фото без описуМіжнародний благодійний фонд “Карітас України” у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» розпочала проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».
Проєкт підтримки ОТГ у боротьбі з COVID-19 передбачає надання допомоги 936 сільським та селищним радам, а також об’єднаним територіальним громадам.
У результаті реалізації цого проєкту Нехворощанська ОТГ також отримала «Скриньку здоров’я громади», що містить засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності :

1.Маски захисні
2.Рукавички нітрилові
3.Дезінфікуючий засіб для рук
4.Дезінфікуючий засіб для поверхонь/приміщень
5.Захисні костюми
6.Інфрачервоний безконтактний термометр
7.Захисні окуляри
8.Респіратор FFP3.
Загальна сума отриманої допомоги становить 44412,00 грн.
Фонд «Карітас України» направив цю благодійну допомогу на виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради, який в свою чергу передав її на Амбулаторію загальної практики сімейної медицини, школи, дитячі садочки Нехворощанської ОТГ, тощо.
Потрібно зазначити, що ця допомоги є вкрай необхідною та корисною, особливо в нинішній ситуації, коли чисельність захворювань на території України б’є антирекорди.
Тож бережіть себе і своїх близьких. Дотримуйтесь безпечної дистанції та маскового режиму. Будьте здорові.