Остання сесія першого скликання

Дата: 16.10.2020 20:37

Фото без описуСьогодні відбулася остання сесія першого скликання Нехворощанської ОТГ. Чим запам’ятається воно і для самих обранців, і для їх виборців? Мабуть, «гарячими» суперечками та взаємозвинуваченнями, звільненням голови громади та його заступника, часом – гучними заявами, закриттям Шедіївської школи, намаганням вирішити проблему навколо закриття нехворощанської лікарні тощо. Не завжди депутати були однодумцями у підході до нагальних проблем, не завжди досягали консенсусу. Сьогодні вони теж дискутували, емоційно обмінювалися думками, вносили пропозиції і голосували, дехто навіть демонстративно покинув залу засідань, не дочекавшись закриття сесії. Та не зважаючи на всі ці перипетії (куди ж без них навіть у такому маленькому "парламенті", як наш!), перше скликання запам’яталося перш за все конструктивною роботою. Вони дійсно були першими, як жартує Юрій Лебедин – «первопроходцами или первопроходимцами», кому випало розбудовувати адміністративне новоутворення під назвою «об’єднана територіальна громада». Їм випало приймати низку важливих і відповідальних рішень, що суттєво впливали на життя і розвиток цієї громади. Так само вперше Світлана Калініченко, Світлана Анепір, Таїсія П’явка і Марина Романенко працювали в іпостасі старост. Наскільки якісно й ефективно вдалося їм усім виправдати довір'я виборців – покаже час. Одне можна сказати достеменно: вони виконали свою місію і їхні імена увійшли в історію ОТГ. Тож подякуймо їм за роботу, пам’ятаючи при цьому, що депутати працювали на громадських засадах, декому з них доводилося їздити на сесії власним транспортом за півтора десятка кілометрів, та ще й розбитими дорогами.