УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 22.01.2021 17:06

Шановні ветерани війни,
воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО / ООС !!!!
З метою популяризації активних видів спорту як ефективного способу оздоровлення та реабілітації ветеранів війни та залучення їх до активного способу життя, встановлення дружніх стосунків між ветеранами різних районів Полтавської області, 9 лютого 2021 року в фойє сесійної зали засідань Полтавської обласної ради відбудеться чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС під патронатом голови Полтавської обласної ради.

Змагання проводяться згідно з ПРАВИЛАМИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ.
Учасники, які займуть І, ІІ та ІІІ місце, будуть нагороджені грамотами та призами.

До участі у змаганнях допускаються учасники з міст, районів області з посвідченнями учасника бойових дій.

Реєстрація учасників проводитиметься з 9 до 10 години за адресою: м. Полтава, вул. Соборна, 45 (фойє сесійної зали засідань Полтавської обласної ради).

З метою попереднього визначення приблизної кількості бажаючих взяти участь в даному заході, ПРОСИМО до 26.01.2021 року звернутися за телефоном 066 608 07 49.
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ