СВЯТКОВІ КОНЦЕРТИ

Дата: 06.03.2021 23:20

Фото без описуПройшли вони сьогодні у більшості закладів культури нашої громади.
Перший концерт опівдні розпочався в Шедіївському клубі. Провели його місцеві учасники художньої самодіяльності та їхні колеги по сцені з Лівенського й Маячки.

Подібна програму побачили і глядачі, які прийшли на концерт до Лівенського будинку культури.
Як завжди, оригінальну програму підготували андріївські аматори сцени. Тут концерт до Міжнародного жіночого дня називався «ТВ-канал Восьме Березня». Глядачі побачили не тільки вокальні номери, а й жартівливі сценки. Тут, як завжди, неперевершеним був ансамбль «Бабський батальйон».

На всіх концертах побували голова нашої громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступники Ольга ХОМЕНКО і Микола ЗАВЕЗЬОН, а в Андріївці – Світлана КАЛІНІЧЕНКО. Віктор Олександрович та Микола Анатолійович вітали присутніх жінок зі святом Весни та дякували організаторам й учасникам концертних програм за подарований святковий настрій.

У Нехворощі концертну програму підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. За це голова громади нагородив їх солодощами та напоями.

Кращі моменти концертів у Шедієвому, Андріївці, Лівенському та Нехворощі - на фотознімках.