Сумна подія облетіла Нехворощу: пішов з життя наш односелець, учасник АТО, а для рідних – чоловік і батько Едуард Анатолійович ГАРЬКАВИЙ.

Дата: 19.04.2021 20:40

Фото без опису

Народився він 3 жовтня 1982 року в Нехворощі. Тут закінчив школу і пішов навчатися у Магдалинівку на курси водіїв. З жовтня 2000-го року служив у Збройних Силах України. Повернувшись додому, працював у товаристві «Чиста криниця». А з 28 квітня 2014-го по 2015-й роки захищав Україну на Сході, брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Едуард Анатолійович мав сім’ю і двох дітей – Дмитра та Валерію.
Здавалося б, все ще попереду, ще треба ставити на ноги сина й доньку, допомагати їм знайти свою дорогу в майбутньому. Та раптова і підступна смерть несподівано забрала Едуарда Анатолійовича Гарькавого на 39-му році життя. Ця трагедія болем відгукнулася в серцях багатьох, хто знав Едуарда – односельців, колег по роботі, товаришів по службі, друзів і сусідів. Та найбільше вона, звичайно ж, торкнулася його рідних.

Тому від імені депутатського корпусу і виконкому Нехворощанської сільської ради, від всієї громади висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким покійного.

Завершився земний шлях Едуарда Анатолійовича, але пам’ять про нього як хорошу людину, доброго товариша, нашого земляка, ще довго житиме в серцях нехворощан.

Хай рідна земля, на якій він трудився і яку захищав на Сході України, буде для нього пухом. Царство небесне покійному!