ТОЛОКА В АНДРІЇВЦІ

Дата: 19.04.2021 20:42

Незважаючи на те, що того дня дощило, в Андріївському парку кипіла робота. Хоч і небагато народу зійшлося, але роботи зроблено чимало. Згребли листя. ГРЕК Олександр надав трактор для вивезення сміття, яке зразу ж навантажили на причіп.

Залюбки працювали не тільки дорослі, а й дітлахи, які проводять час на ігровому майданчику.

В ході прибирання довелось поборотися й з аварійними деревами. Це вже робота БОРСУКА В. І., КАПЛЮКА Ю. А. та ГРЕКА О. А.

Хочеться сказати велике спасибі всім, хто відгукнувся на заклик зробити рідне село, ті його місця, де бавляться діти, чистішим.

"Але, як завжди, приходять одні й ті ж самі. Дорогі односельці, звертаємося до всіх: не будьте байдужими до справ свого села! Тільки разом ми - сила!" - пише на своїй сторінці у Фейсбуці завідувачка сільського клубу Людмила ШАШКОВА.