ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ ВІД МОЛОДІ

Дата: 30.04.2021 15:51

Фото без описуСьогодні молодіжна організація нашої громади БЕМС з ініціативи Олесі Валеріївни ДУБОВИЧ та за підтримки голови СТГ Віктора Олександровича ДУБОВИЧА підготували великодні подарунки жителям Нехворощанщини, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома Центру НСД.

«Молодь відразу підхопила ідею привітати з Великоднем людей похилого віку, за якими працівники Центру доглядають вдома, – розповідає Олеся Дубович. – І відразу взялися за роботу. Наталія РУДЬ, Валерія ВОРОТНИК, Юлія ВАСЕНКО долучились фінансово. Олена КОРНІЄНКО, Ілона КОТОВА, Євген МАСЛАК, Яна ЧУЙКО та Інна ПЕЛЯК швидко запакували 110 подаруночків. А соціальні працівники оперативно відгукнулись і відразу ж розвезли усі смаколики адресатам».

«Наша молодіжна організація від щирого серця бажає усім жителям громади, і зокрема людям старшого покоління, гарних свят, здоров’я, миру, злагоди і спокою в родинах, – додає Леся Валеріївна. – Ми старалися, щоб люди, які потребують сторонньої допомоги, теж відчули наближення Великодня і знали, що молодь їх не забуває».

Що ж, нашій громаді належить пишатися такою молоддю.