"ДОРОГАМИ ВІЙНИ"

Дата: 22.06.2021 10:03

Фото без описуПід такою назвою 19 червня пройшов театралізований захід в Андріївському сільському клубі. Глядачі цього дійства на 2 години поринули в атмосферу воєнних років від початку Німецько-радянської війни до Перемоги.
22 червня 1941 року... Випускниці тих часів прощалися з хлопцями ( Савута Владислав, Куліш Віка, Хамула Настя), і пісня "Досвиданья, мальчики". Далі - воєнні пісні, з якими пройшли солдати дорогами війни, вірші, читання листів з фронту - у виконанні учасників художньої самодіяльності Андріївського СК та гурту "Жайвір".

Зі словами вітання та молитвою за мир в Україні до всіх звернувся Настоятель Свято-Георгіївськооо храму отець Валентин.

Ну і, звичайно, солдатська каша від Василя Івановича, якою посмакували біля вогнища всі присутні. А насамкінець - фото на згадку.

"Велике спасибі хочеться висловити всім учасникам концерту, глялачам і всім, хто допоміг виготовити декорації та надав обладнання для фотозони: Земляній С. Б., Яловезі Р. І. - Соколовобалківська школа, Бабич Л. І., Петриченко Г. І., Даценко Є. В., Бичку Олегу. Миру вам, злагоди!" - написала на своїй сторінці директор Андріївського СК Людмила ШАШКОВА.