НАШІ У СКАДОВСЬКУ

Дата: 28.07.2021 22:52

З 26 по 31 липня у місті Скадовськ Херсонської області серед юнаків 2007-2008 років народження проходять Всеукраїнські фінальні спортивні змагання чемпіонату ГО ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України».

Фото без опису

Загалом на змагання у Скадовськ прибуло 30 команд з багатьох регіонів України, у тім числі й збірна команда «Оріль» Нехворощанської громади з 12 гравців (серед яких – одна дівчинка) на чолі з тренером Олександром САВЧЕНКОМ та представником відділу освіти нашої СТГ Юрієм ЛЮБИМСЬКИМ.

«Команда проводить змагання на спортивній базі ФСТ «Колос», умови проживання тут і харчування дуже хороші, – розповідає Олександр Геннадійович. – Між футбольними змаганнями діти оздоровлюються на Чорному морі».

Ідея поїздки наших юних футболістів у Скадовськ належить голові громади Віктору ДУБОВИЧУ, транспорт для цього надало керівництво Полтавської газонафтової компанії.

Змагання щойно почалися, тож про їхні результати повідомимо пізніше.