ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ У МАЯЧЦІ

Дата: 02.09.2021 17:17

Для маячківського закладу ЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких сьогоднішнє свято Першого дзвінка особливе не тільки тим, що почався ще один навчальний рік в його історії, а зокрема й тим, що маячківська шкільна сім’я зросла майже на півсотні учнів. Якщо торік школу відвідували 76 дітей, то нині за парти сіли 120, з них 9 першокласників та 11 майбутніх випускників. Не всі вони місцеві, адже відтепер тут навчатимуться двадцять учнів колишнього Лівенського НВК, а також 23 дитини підвозитимуться з Канав. Тож до цього свята педагоги та адміністрація школи, а також керівництво нашої громади готувалися ретельно і заздалегідь: провели ремонт корпусів, завезли нові меблі у класи та пекарську шафу для кухні, проклали з тротуарної плитки доріжки між приміщеннями, встановили на стадіоні нові спортивні тренажери та пофарбували старі споруди, і т.п. А ще доклали зусиль, аби вже в цьому році здешевити харчування дітей. Надалі у планах – будівництво внутрішнього туалету і майдану з сучасної бруківки перед центральним входом у головний корпус.

Привітати учнів села Маячка прийшли голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступники Ольга ХОМЕНКО і Микола ЗАВЕЗЬОН, а також керівник регіонального управління СТОВ «Говтва» Костянтин НАЗАРЬКО. Після щирих побажань вони вручили першокласникам подарунки.

Як проходило у Маячці свято з нагоди Дня знань, дивіться у відеорепортажі.