Сратегія розвитку

Дата: 10.02.2018 21:11

2 лютого відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку нашої громади. В цю групу ввійшли представники всіх старостинських округів громади: громадські активісти, представники бізнесу, керівники установ, депутати сільської ради, старости сіл. В засіданні групи взяли участь фахівці Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Вадим Штефан, Олександр Панков, Юрій Ісаєв, які ознайомили учасників зібрання з принципами розробки Стратегії розвитку, з її базовими положеннями. Після цього відбулося жваве і конструктивне обговорення, більшість з присутніх висловили своє бачення подальшої роботи групи. Було прийнято рішення, наступне засідання робочої групи призначити на 30 березня, а до цього провести опитування серед жителів громади шляхом анкетування, а також зібрати вихідні дані для формування SWOT-аналізу, необхідного для здійснення початкової оцінки поточної ситуації в громаді.