УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НОВОСАНЖАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

09:29:42 08.04.2024

Полтавщина: що робити, якщо паспортний документ втрачено за кордоном

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.

11:21:10 29.03.2024

відповідаємо на актуальне запитання

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби?

09:35:42 26.02.2024

Особливості оформлення дитячого закордонного паспорта

Нагадуємо мешканцям Полтавської області, що процедура оформлення дитячого закордонного паспорта відрізняється від документування дорослих – такий паспорт може бути оформлений з народження та видається на 4 роки, присутність дитини під час подачі документів не завжди є обов’язковою.

12:12:27 05.01.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій