Офіційний сайт Нехворощанської громади

Склад Виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради

1

Дубович Віктор Олександрович, сільський голова, голова виконавчого комітету.

2

Хоменко Ольга Станіславівна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету.

3

Короленко Зоя Петрівна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету.

4

Калініченко Світлана Миколаївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету

5

Завезьон Микола Анатолійович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету.

6

Бугорська Світлана Володимирівна, секретар виконавчого комітету.

7

Романко Надія Володимирівна, спеціаліст ІІ категорії  із земельних питань, член виконавчого комітету.

8

Куліш  Яна  Олексіївна, директор КЗ Андріївський  ЗДО «Дзвіночок», член виконавчого комітету.

9

Романенко Марина Олександрівна, спеціаліст І категорії по зверненню громадян, член виконавчого комітету.

10

Рожко Мирослава Петрівна, директор КУ «Центр надання соціальних послуг», член виконавчого комітету.

11

Кулій  Олексій Петрович, лікар медицини невідкладних станів виїзної бригади екстреної медичної допомоги, член виконавчого комітету

12

Жорняк  Василь Дмитрович, вчитель ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», член виконавчого комітету.

13

Казюбіна  Наталія  Василівна, головний спеціаліст з бухгалтерського обліку, звітності  та контролю, член виконавчого комітету.

14

Шевченко  Анна Василівна, секретар КЗ Нехворощанський БДЮТ,  член виконавчого комітету.