Безоплатна правова допомога

ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ЗАНИЖЕННЯ СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ У РАЗІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ПРИГОДИ?

Страхові компанії мають тенденцію значно занижувати суму страхового відшкодування при виникненні дорожньо-транспортної пригоди (далі – ДТП), тим самим заощаджуючи на витратах.

15:47:12 29.03.2021

Черговість спадкування

Як відомо, у разі відсутності заповіту, або визнання його недійсним, при оформленні права на спадщину, застосовується спадкування за законом, це означає, що все спадкове майно (або частина майна, яка не охоплена заповітом), яким володів спадкодавець на момент його смерті, розподіляється у рівних частинах між спадкоємцями залежно від черги спадкування. При цьому, кожна наступна черга спадкування втрачає право на спадщину у разі наявності спадкоємців попередньої черги, крім випадків, коли такі спадкоємці не прийняли спадщину, або відмовилися від її прийняття.

15:46:57 29.03.2021

Контракт як особлива форма трудового договору

Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

15:46:33 29.03.2021