ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Дата: 20.01.2021 11:57

Фото без описуПолтавська волонтерська організація звертається до жителів нашої громади з проханням надати допомогу воїнам на Сході – захисникам України. Зараз є велика потреба в продуктах – олії, крупах, овочах (картопля, цибуля, морква, капуста, столовий буряк), домашній консервації (салати, огірки, помідори і т.п.).

Просимо Вас допомогти в харчуванні оборонців, які в цю холодну пору, як і завжди, стоять на захисті нашого спокою і сподіваються на нашу підтримку.

Збір продуктів проводитиметься до 27 січня включно, а в останні дні цього місяця продукти будуть відправлені з Полтави воїнам на Схід. Пункти збору знаходяться в Маячці, Лівенському, Шедієвому та Соколовій Балці – у приміщеннях колишніх сільських рад, а в Нехворощі – в Будинку культури. Працюватимуть вони з 8 до 17 години.

Наші хлопці-захисники будуть вдячні кожному, хто відгукнеться на це прохання.