ДО УВАГИ НЕХВОРОЩАН! ЗАПРОШУМО НА ВЕЛИКУ ТОЛОКУ

Дата: 16.09.2021 18:48

Фото без описуШановні жителі села! Як ви знаєте, іде до завершення реконструкція нашого майбутнього медичного закладу, впорядковується і прилегла територія. Навпроти корпусу майбутньої амбулаторії бульдозером розрівняно майдан, де вже цієї осені планується закласти парк з алеями та тротуарними доріжками, з клумбами і декоративними деревами. Але для того необхідно впорядкувати цю територію, прибравши з неї камінці.

Тому запрошуємо усі трудові колективи села, усіх небайдужих односельців взяти участь у толоці, яка почнеться завтра, 17 вересня, о 13-й годині. Прохання прийти в робочій формі, обов’язково взявши з собою робочі рукавички та відра для збирання камінців.

Шановні нехворощани! На відродження медичного закладу пішло чимало і коштів, і зусиль, і наполегливості керівників громади. Кожен з нас хоче якомога скорішого відкриття оновленої амбулаторії. Саме зараз настав той час, коли і ми разом, згуртувавшись, можемо своєю працею допомогти наблизити цей святковий день.

ТОЖ ПРИХОДЬТЕ, ЧЕКАЄМО ВСІХ!
Гуртом зробимо добру справу для рідного села!