Оголошення

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що припинятиметься електропостачання.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у нашій громаді з 8.30 год. до 16.30 год. припинятиметься електропостачання за таким графіком:

17:55:37 22.01.2022

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що з 28 по 31 грудня припинятиметься електропостачання

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що з 28 по 31 грудня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у селі НЕХВОРОЩА від КТП-104 Л-1 (вул. Горького, провулки Веселий, Водяний та Мостовий) з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання

19:22:16 27.12.2021

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що упродовж цього тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у нашій громаді з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання за таким графіком:   20-21-22-23 грудня: – с. СОКОЛОВА БАЛКА – заміна трансформатора на КТП-434 (вул. Квітнева, Перемоги, Першотравнева, Незалежності, магазини ФОП Голуб і ФОП Дубович);   21 грудня: – с. СВІТЛІВЩИНА – все село;   23 грудня: – с. СОКОЛОВА БАЛКА – КТП-2 (вул. Миру, Першотравнева, Перемоги, Набережна, Механізаторів); – с. СОКОЛОВА БАЛКА – ЗТП-463 (тов. «Сокіл»); – с. АНДРІЇВКА – КТП-48, КТП-499, КТП-524, КТП-629 (вул. Молодіжна, Зарічна, Центральна, дитсадок, СФГ «Деметра», магазини СВГ Бабич і ФОП Голуб); – с. СВІТЛІВЩИНА – все село.

16:36:39 21.12.2021

У зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, 14.12 і 15.12 у селі НЕХВОРОЩА з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у селі НЕХВОРОЩА з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання за таким графіком: 14 грудня: – від КТП-104 Л-1 (вул. Горького, пров. Веселий, Водяний, Мостовий); 15 грудня: – від КТП-338 Л-2 (вул. Пушкіна, пров. Бджоляний, склади ТОВ «Чиста криниця»).

20:07:41 13.12.2021

АЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, на території нашої громади з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання за таким графіком: 7 грудня: – у с. АНДРІЇВКА від КТП-48 (вул. Зарічна, Центральна, СФГ Бабич та ФОП Голуб); – у с. ШЕДІЄВЕ від КТП-98 та КТП-99 (вул. Лиманська, Підгірна, Родникова, Ветеранів праці, дитсадок, ФОП Веклич, Тов АФ «Добробут» – контора, склади); 8 та 10 грудня: – у с. ЛІВЕНСЬКЕ – від КТП-418 (вул. Садова, Косівська, Сонячна).

18:49:53 06.12.2021

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що 4 листопада (у четвер) на території села НЕХВОРОЩА припинятиметься електропостачання

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що 4 листопада (у четвер), у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж (заміна електроопор), на території села НЕХВОРОЩА (КТП-106 Л-2, вул. Миру) припинятиметься електропостачання з 8.00 до 17.00 год

20:52:21 02.11.2021