Оголошення

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. У зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж 10 вересня (п’ятниця) з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання у селі БУРТИ.

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж 10 вересня (п’ятниця) з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання у селі БУРТИ.

21:00:31 06.09.2021

ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що 7-го та 9-го липня припинятиметься електропостачання.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ! Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що 7-го та 9-го липня, у зв’язку з проведенням ПЛАНОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ, на території села АНДРІЇВКА (КТП-48 – вулиці Центральна, Зарічна, СФГ Бабич та ФОП Голуб) з 8-ї до 17-ї години припинятиметься електропостачання.

20:15:34 06.07.2021

ІВАНА КУПАЛА ВІДСВЯТКУЄМО РАЗОМ!

6 липня (вівторок) о 19.00 год. на центральному пляжі с. Нехвороща розпочнеться театралізоване свято «Ой на Йвана, та й на Купала».

08:43:13 06.07.2021

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням ПЛАНОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИСОКОВОЛЬНОЇ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ, на території нашої громади з 8-ї до 17-ї години припинятиметься електропостачання за таким графіком:   15 червня: – у селі СОКОЛОВА БАЛКА – від КТП-2 та КТП-434 (вулиці Миру, Першотравнева, Механізаторів, Перемоги, Квітнева, дитячий садок «Берізка», магазин ФОП Голуб та магазин ФОП Дубович); – у селі АНДРІЇВКА – від КТП-48, КТП-499 та КТП-524 (вулиці Центральна, Зарічна, Молодіжна, дитячий садок «Дзвіночок», СФГ Бабич, магазин ФОП Голуб і ТОВ «Сокіл»); – село СВІТЛІВЩИНА – вся територія; – у селі ШЕДІЄВЕ – від КТП-99 (вулиці Ветеранів праці, Родникова та Шевченка); – села ЛІВЕНСЬКЕ та ГУБАРІВКА – вся територія   17 червня: – у селі НЕХВОРОЩА – від КТП-113, КТП-115, КТП-408, КТП-437, КТП-438, КТП-465 (вулиці Полтавська, Шевченка, Регірянка, Садова; провулки Красний Кут, Родниковий, Балківський, Глиняний, зерносклад ТОВ «Чиста криниця» і магазин ФОП Корнієнко).

18:12:30 14.06.2021