10 вересня відбулася чергова сесія Нехворощанської сільської ради.

На неї прибули депутати нашої ОТГ і громадяни, які записалися на виступ. Перед початком засідання до присутніх звернулася депутат Новосанжарської районної ради - Борсук О. В., яка озвучила звернення батьків нашої громади про відкриття філіалів музичної школи в старостинських округах громади. Також свої виступи озвучили: Рожко М. П., Геращенко І. О., Кравець А. М..

23:16 11.09.2020

СУД ВИНІС УХВАЛУ

Навесні цього року слідчий СВ Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області Чернявський В.Ю. звернувся до Кобеляцького районного суду в межах кримінального провадження від 23.11.2012 з клопотанням про накладення арешту на майно в селі Соколова Балка, у т.ч. на зерносховища, ангар для сільськогосподарської техніки, сарай, будинок механізатора, їдальню, склади, пункт штучного осіменіння, корівник, свинарник, телятник, автогараж, ваговий комплекс і т.д. - всього на 24 об’єкти нежитлових приміщень, які до 2000 року були у власності КСП імені Шевченка і тепер, на думку слідчого судді, можуть бути об’єктом кримінально-протиправних дій.

23:14 05.09.2020

У Нехворощі з’явилася ще одна обновка.

Працівники Полтавської газонафтової компанії учора привезли і встановили на відділку «двадцятий», біля дитячого майданчика, затишну зупинку для школярів, де вони збираються в очікуванні шкільного автобуса. З’явилася ця зупинка завдяки клопотанню в.о. голови ОТГ Ольги Гапон. Серед тих, хто допомагав її встановлювати, був і нехворощанин, працівник ПГНК Олег Бершак. Тож залишається подякувати керівництву компанії та керівництву села за такий подарунок нашим дітям на початку навчального року.

23:08 04.09.2020

День знань.

Дорогі школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі і дідусі!

08:03 01.09.2020

День пам'яті захиників захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В скорботі рідна Україна за тими, хто віддав своє життя. Шостий рік окупант не вгамовує свого загарбницького апетиту до української землі; шостий рік точиться кривава російсько-українська війна; гинуть герої-захисники, сиротіють діти... 29 серпня о 10:00 загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України . За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 42 вважаються зниклими безвісти. Серед них і наш земляк - Віктор Ходак, житель села Шедієве.

23:01 29.08.2020

Наша громада – перша у Полтавській області за фінансовими показниками.

18 місце – в Україні та 1 місце – у Полтавській області зайняла Нехворощанська ОТГ у рейтингу фінансових показників серед громад України із населенням від 5 до 10 тис. Загальний рейтинг групи, до якої вона входить, нараховує 277 об’єднаних територіальних громади (https://decentralization.gov.ua/…/%D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%…).

21:43 28.08.2020

24 серпня у Нових Санжарах відбулося футбольне свято, на яке завітали кращі команди Новосанжарщини .

За підсумками зимового чемпіонату 2019-2020р. трійку переможців склали команди "Маяк"- Малий Кобелячок, "Зоря"- Руденківка," Сокоріль"- Нехворощанська ОТГ. Міні-футбольний турнір, пройшов за коловою системою, четвертою командою були господарі, молодіжка "Нових Санжар".

21:08 26.08.2020

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

21:06 26.08.2020

Щиро вітаю Вас із визначним святом – Днем Незалежності України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

09:22 24.08.2020