Дата: від до Скинути

Сьогодні у нашій громаді побував начальник відділення №3 Полтавського районного управління поліції Євгеній Сліпченко. Він зустрівся з головою громади Віктором Дубовичем, його заступницею Ольгою Хоменко та колективом сільської ради. Спілкувалися в основному на тему відкриття у Нехворощі поліцейської станції в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Цей проєкт є наступним кроком у реформі Національної поліції, його основна мета – забезпечити кожну ТГ окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

22:20 08.06.2023

Ще на початку травня Центр надання соціальних послуг Нехворощанської сільської ради був відібраний Міністерством соціальної політики України для участі в апробації проекту Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Апробація проекту нового Держстандарту триватиме з 16 травня по 16 жовтня 2023 року.

22:18 08.06.2023

Сьогодні хочу подякувати молоді села Лівенське,які прийшли на допомогу нашим працівникам благоустрою та допомогли чистити від чагарників місцеве футбольне поле! Справа ще не закінчена, роботи ще є не мало, але коли знаєш ,що є така завзята та працьовита молодь в селі, це зовсім не страшноВсі разом ми подолаємо будь які "чагарники"Всім молодим людям велика вдячність за допомогу! Так тримати! Всі молодці!

22:15 08.06.2023

УВАГА! ВАЖЛИВО!!! РОЗПОЧАЛОСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Голосування триватиме з 8 по 20 червня 2023 року ПРОЄКТИ НА ГОЛОСУВАННІ ВІД НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ: Проєкт № 69 «Еко-лабораторія GreenSchool» для учнів та вчителів Соколовобалківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів https://smartregion.pl.ua/ei/projects/5/69 Проєкт № 70 «Облаштування зеленої зони на території Нехворощанського ліцею» https://smartregion.pl.ua/ei/projects/5/70 Проект № 71 «Релакс-парк Sokolianka» https://smartregion.pl.ua/ei/projects/5/71 Кожна людина має право віддати свій голос ЗА ВСІ ТРИ проєкти! Будемо разом робити комфортні умови для проживання у наших населених пунктах! ПРОСИМО ПІДІЙТИ ДО ЦЬОГО ВІДПОВІДАЛЬНО! Важливі голоси кожної людини! Від цього залежить наша спільна перемога! Тож будь ласка, підтримайте екологічні ініціативи нашої громади! Як проголосувати: https://smartregion.pl.ua/.../M9n8Itdv94uqx0WQRRTqZfu3tsX...

22:15 08.06.2023

Відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування в рамках реалізації загальної короткострокової програми «Європейська інтеграція: інструменти співпраці Україна-ЄС задля місцевого та регіонального розвитку».

Нещодавно відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування в рамках реалізації загальної короткострокової програми «Європейська інтеграція: інструменти співпраці Україна-ЄС задля місцевого та регіонального розвитку».

22:12 08.06.2023

У Нехворощанському ліцеї провели чергову благодійну акцію на підтримку ЗСУ.

У рамках благодійної акції учні, педагоги, батьки долучилися до збору продуктів харчування, виготовллення оберегів. У рамках акції зібрали, зокрема, продукти, смаколики, засоби гігієни. Їх, через благодійну організацію направили в певні підрозділи Збройних сил України. Щиро дякуємо учням, батькам, працівникам ліцею, які долучилися до акції. Разом ми переможемо!

22:07 07.06.2023

Бронзове погруддя Олександра Коваленка, яке понад 45 років стояло у Нових Санжарах, перевезли до Нехворощанської громади.

Учора сталася можливо й невелика за значимістю, однак історична подія: бронзове погруддя Олександра Коваленка, яке понад 45 років стояло у Нових Санжарах навпроти приміщення Центру культури і дозвілля, перевезли до Нехворощанської громади.

20:35 07.06.2023