Дата: від до Скинути

Сьогодні мультидисциплінарна команда КУ ЦНСП Нехворощанської сільської ради на славу попрацювала у с. Шедієве та виконала усі замовлення отримувачів послуг у Лівенському.

20:42 03.08.2023

Тилові області країни об'єдналися заради відновлення 26 населених пунктів Херсонщини, які найбільше постраждали від російської навали.

22:52 02.08.2023

Сьогодні з робочим візитом у Нехворощанському ЦПМСД побували засновник ТОВ «Телемедичний центр «Медітел», лікар-кардіолог Олександр Цілуйко та співзасновниця цього товариства, лікарка Оксана Лапшук. Мета їхнього візиту – налагодження партнерських зв’язків, завдяки яким невдовзі кожен медичний заклад нашої громади матиме можливість дистанційно одержувати кардіологічну допомогу для своїх пацієнтів від лікарів третинного рівня.

22:50 02.08.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОГО НАСІННЄВОГО КОНТРОЛЮ

При вирощуванні, очищенні, сортуванні, зберіганні та реалізації насіння важливим є як державний так і внутрішньогосподарський контроль. Чітке дотримання вимог державного і внутрішньогосподарського контролю сприятиме підвищенню відповідальності посадових осіб та в кінцевому рахунку забезпечить гарантовано високу якість насіння. Мета внутрішньогосподарського контролю усунення причин, які призводять до сортового засмічення, зниження якості насіння в процесі вегетації, збирання, очищення, складування, зберігання й транспортування. Головне завдання внутрішньогосподарського контролю домогтися виконання правил насінництва на всіх його етапах. Цей контроль здійснюється безпосередньо в господарствах.

09:18 02.08.2023

Сьогодні до Нехворощанського Будинку культури зійшлися небайдужі жителі громади, аби почути звіт голови ТГ Віктора Дубовича про роботу в першому півріччі 2023 року.

Як було анонсовано, сьогодні до Нехворощанського Будинку культури зійшлися небайдужі жителі громади, аби почути звіт голови ТГ Віктора Дубовича про роботу в першому півріччі 2023 року. Прибули і трудові колективи комунальних установ, працівники виконавчого комітету, а також депутати.

22:48 01.08.2023

Звузилося коло осіб, які мають право на  отримання відстрочки від мобілізації

Звузилося коло осіб, які мають право на отримання відстрочки від мобілізації

У зв’язку із змінами, які було внесено до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у громадах  з’явилося безліч питань щодо того, як нововведена норма застосовується на практиці. Тому фахівці системи безоплатної правової допомоги вирішили проаналізувати законодавчі норми з цього питання та ознайомити з ними громадян.

21:53 31.07.2023

Додано нову підставу для звільнення з військової служби

21 липня 2023 року набув чинності Закон України  № 3096-IX «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3096-20#Text ],   щодо розширення підстав звільнення з військової служби деяких категорій громадян в період воєнного стану»».

21:53 31.07.2023

Як припинити платити аліменти, якщо дитина почала проживати з вами?

Дедалі частіше трапляються випадки, коли дитина, на утримання якої один з батьків сплачував аліменти, змінює своє місце проживання та може жити з тим із батьків, з якого за рішенням суду стягувались аліменти. Такі обставини потребують вчинення певних дій від платника аліментів, адже припинення стягнення останніх не відбувається автоматично.

21:52 31.07.2023

Зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб

11 липня 2023 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою внесено зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб.

21:52 31.07.2023