Дата: від до Скинути

ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! У вівторок, 1 серпня, о 10:00 год. біля Нехворощанського Будинку культури відбудеться звіт голови громади Віктора Олександровича ДУБОВИЧА за роботу в першому півріччі 2023 року.

10:45 31.07.2023

Сьогодні прибирали кладовище в Лівенському

Сьогодні прибирали кладовище в Лівенському , дуже дякую тим ЧОТИРЬОМ людям,які прийшли на допомогу нашим працівникам благоустрою! Було дуже важко прибирати смітники за людьми,які викидають хрести, проволоку, штучні квіти прямо за паркан по периметру не шкодуючи чужої праці!!!! ..................

20:42 30.07.2023

Дорогі друзі! Тривалий час будівля колишньої лазні була безгосподарським майном. Після оформлення права власності та виготовлення проектної документації на її реконструкцію, будівля отримає нове життя. Урядом підтримано проєкт Нехворощанської громади щодо реконструкції будівлі під житло для людей з числа внутрішньо переміщених осіб.

20:41 30.07.2023

У Нехворощі розпочалася реконструкція приміщення дитсадка «Сонечко».

У Нехворощі розпочалася реконструкція приміщення дитсадка «Сонечко». Довгоочікувана і приємна подія, бо дає підстави сподіватися, що з часом матимемо нову будівлю – сучасну, комфортну для перебування у ній дошкільнят.

21:35 28.07.2023

Шановна Нехворощанська громадо! Другий рік поспіль ми відзначаємо День Української Державності в умовах великих небувалих випробувань. Ще з часів князя Київського Володимира Великого і до сьогодення ми, народ України, творимо історію нашої незалежної держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, робимо все, що в наших силах для розвитку і процвітання нашої країни.

12:34 28.07.2023